Vrtec je en velik grad,
kamor gremo se igrat.
Preko igre se učimo,
da dan veselo preživimo.

Mesec september počasi mineva in prav tako tudi uvajalno obdobje v vrtcu.  Le-to je potrebno prav vsem: otrokom, staršem in tudi zaposlenim. V tem času se uvajamo in predvsem navajamo na nove prostore, nove prijatelje, nove otroke, nove starše, nove vzgojitelje in prav tako na nova pravila… Prav vsi se trudimo po svojih najboljših močeh, da bi bilo to uvajalno obdobje za vse čim lažje, čim lepše in čim bolj zanimivo. Vsak otrok pa uvajanje v vrtec sprejema drugače. Zato vsi strmimo k temu, da se pomaga otrokom, da v vrtec prihajajo z veseljem, radostni, razigrani in da je njihova jutranja ločitev od staršev čim manj boleča. Še vedno je prisotna kakšna solzica na ličkih kakšnega otroka, vendar čas celi rane in tudi solzice obriše.

Nekaj utrinkov iz meseca septembra.

Vzgojni tim oddelka A

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)