Tudi letos smo v mesecu oktobru izvajali dejavnosti v okviru tedna otroka.  Rdeča nit je bila Naše pravice.

V ponedeljek smo imeli dramsko dopoldne. Vzgojiteljice so za otroke pripravile lutkovno predstavo Razbita buča.

V torek  smo imeli pravljično dopoldne s knjižničarko Aleksandro, ki nas je navdušila s pripovedovanjem pravljic, zgodbic in deklamacij ob knjigah.

V sredo smo zaplesali s plesno šolo Urška.

V četrtek nam je vzgojiteljica Dolores dan popestrila z glasbenimi ugankami. Otroci so ugotavljali različne zvoke instrumentov,  ritmov in pesmic. Popoldan  zaradi slabega vremena nismo izvedli načrtovanega kostanjevega piknika, zato smo se s pečenim kostanjem in palačinkami posladkali v igralnicah.

Športna zveza Ljutomer, Društvo prijateljev mladine ter drugi zunanji sodelavci so nam v petek v dvorani ŠIC pripravili pravi gibalni dan. Otroci so se vključili v različne športne aktivnosti: spretnostne igre, športno plezanje, športni poligon, igre z žogo, balinanje, ples in elementarne igre.

Teden  otroka je bil pester, zabaven, ustvarjalen in poln otroške igre.

Zapisali: Simona Kosi, Ingrid Štefančič

FOTO

(Skupno 158 obiskov, današnjih obiskov 1)