Teden otroka v tem letu obeležujemo v času od 3. do 9.10.2022

Letošnji moto je »Skup se mava dobr«, kar je tudi naslov pesmi pri otrocih zelo priljubljenega Nipkeja, ki je letošnji ambasador. V tednu otroka se bodo izvajale številne vsebine, ki so povezane s prleškimi vrednotam in motom tedna:

  • 3.10. vrednota PRIJATELJSTVO: socialnih iger, ogled risank na temo prijateljstvo (Bobi in Pika-prijateljstvo, Franček dobi prijatelja….), izdelovanje plakatov na temo prijateljstvo z zapisi otrok in risbami.
  • 4.10. vrednota POGUM: izvajanje karaok, izdelovanje plakatov in zapisi otrok o pogumu, premagovanje ovir-gibalni kotiček
  • 5.10. vrednota VESELJE: izdelovanje plakatov, izmenjevalnica igrač, igra z novo igračo. Plišasto igračo, ki jo želi podariti vrtcu bo otrok prinesel od 26.9.-30.9.
  • 6.10. vrednota TRADICIONALNOST: izdelovanje plakatov o tradiciji Prlekije, ogled preko PP ali izvajanje običajev Prlekije (jesenska opravila…). Skupine na Ormoški cesti, predstavitev starih običajev DU Ljutomer, ob 9.00 na Ormoški cesti 21.

POPOLDANSKI KOSTANJEV PIKNIK, ob 16.00 in presenečenje za otroke in starše (nastop bratov Malek).

  • 7.10. vrednota VZTRAJNOST: pohod, starejše skupine »Dan športa za najmlajše v ŠIC-u .

Vljudno vabljeni, da se udeležite katere izmed naših dejavnosti.

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)