Najstarejše skupine otrok na Ormoški 21 so v tem tednu obiskale knjižnico na OŠ Ivana Cankarja Ljutomer. Tam nas je sprejela prijazna knjižničarka gospa Katja Kraljič in nam prijetno druženje popestrila s pravljico, s pogovorom in nam kasneje dovolila knjige, slikanice, zgodbe tudi prelistati, pogledati, prebrati… Otroci so se pogumno predstavili in sodelovali v pogovoru z njo. To je bil letos nasploh prvi obisk v zgradbi šole in stik z bodočo ustanovo, ki otroke čaka jeseni.
V petek, pa so nas v vrtcu obiskali prvošolci z učiteljicami in z nami na igrišču preživeli prijetno dopoldansko urico. Spomnili so se vrtca in igre na igralih. Druženje smo sklenili z napitkom in velikonočnim presenečenjem.

FOTO

Koordinatorica sodelovanja z OŠ: Nada Rajtman

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)