Ne dolgo nazaj smo pričeli z novim šolskim letom. Hitro so minili trije meseci in že smo vstopili v Veseli december. Obiskala sta nas Miklavž in Božiček. Otroci so z radovednostjo opazovali moža, ki jih je obdaril z igračami. Na ta dogodek smo se na oddelku skrbno pripravljali cel mesec. Izdelovali smo: voščilnice, okraske za smrečico, igrali na instrumente, prepevali in se naučili novo pesmico. Ob prihodu Božička smo mu jo skupaj zapeli. Ta mesec pa nas je z obiskom razveselila tudi Babica Zima in nam natrosila nekaj snega. Ustvarili smo mini sneženega moža in ugotovili, da je bele barve, mrzel na otip in, da se v igralnici na toplem tali. Urejenost notranjosti vrtca in okolica pa sta pričarala doživet, čaroben čas pričakovanja.

FOTO
Vzgojni tim oddelka A.

(Skupno 179 obiskov, današnjih obiskov 1)