V tem času je jagod v izobilju. Tudi mi se radi posladkamo z jagodami iz gredice pred našo igralnico. Vzgojiteljica Ingrid nam je ob priliki zaupala zgodbe svoje mladosti. Ena med njimi je bila, da se je v času svojega otroštva najraje sladkala z jagodami katere je nabirala pri svoji babici. Zaupala nam je recept in tako smo se soglasno odločili, da si pripravimo to mamljivo poslastico tudi v naši skupini. K smetani smo dodali zmečkane jagode in jih posladkali ob tem pa dodali kruh. Jagode so bile sladke, dišeče in rdeče. Nabrala jih je naša Eli v Biodeželi in nam tako omogočila zdrav, slasten obrok. Želimo si, da bi jagode zorele še dolgo v poletje, saj si bomo to poslastico zagotovo še privoščili v vrtcu, lahko pa tudi doma.

FOTO
Simona in Ingrid

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)