Zanimiva zgodba, ki govori o slončku Elmerju, ki je drugačen od vseh navadnih slonov, nas spremlja skozi avgustovske dni. Vedno zabaven in igriv slonček nas motivira za različne dejavnosti. V mlajši skupini otrok smo se lotili slikanja s prstnimi barvami, barvanja slončka z barvicami, njegovo podobo sestavili iz majhnih kamnov itd. Pravi izziv nam je bilo ustvariti njegovo podobo s pomočjo otroških teles. Naučili smo se peti pesmico En mali slonček, ki nam je popestrila naše prehode med dejavnostmi. Med drugim smo tudi uživali v senci našega igrišča, oblikovali mivko, se igrali z vodo, razgibavali s padalom ter vozili s poganjalci. Čeprav se poletni dnevi počasi približujejo h koncu, nas počitniški utrip spremlja še naprej…
 
 
Zapisala: Anja Karba
 
 
 
(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)