SPOŠTOVANI STARŠI IN SKRBNIKI,
v torek, 26. 1. 2021 ob 16. uri vas vabimo na predavanje dr.Sebastjana Kristoviča, ki že več let po vsej Sloveniji predava za različne ciljne skupine iz področja vzgoje. Deluje tudi na področju psihosocialnega svetovanja posameznikom in družinam.
Predavanje nosi naslov:
Skupna naloga vrtca in staršev.
Posebej se bomo osredotočili na naslednja vprašanja: starši in vzgojitelji kot avtoritete in ideali, poenotenost staršev in vrtca glede vzgojnih ravnanj, transparentni odnosi med vzgojitelji in starši, kako otroka vzgojiti v samostojno in odgovorno osebnost, razlikovanje ljubezni in vzgoje, pomen vzgoje v predšolskem obdobju in postavljanje meja, itd.
Zaradi ukrepov vlade za preprečevanje širjenja okužb z virusom COVID-19, bomo predavanje izvedli na daljavo, s pomočjo aplikacije ZOOM. Povezavo do predavanja boste prejeli na dan predavanja, torej 26. 1. 2021, na vaš elektronski naslov.
Prisrčno vabljeni!
Kolektiv Vrtca Ljutomer
(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)