Dragi starši in skrbniki!

Sporočamo Vam, da se otroci, ki v vrtcu bivamo v času počitnic, imamo prav fino. Udeležujemo se raznih usmerjenih dejavnosti, med drugim tudi počitniških pravljičnih ur. Tokrat smo med nas povabili gospo Sandro, ki je zaposlena v Mestni knjižnici Ljutomer, da nam predstavi nekaj še ne slišanih pravljic.

Tako otroci, kot tudi strokovni delavci smo ob dejavnosti uživali, saj smo prostor prilagodili na prav poseben način. Ker so dnevi postali še toplejši, smo se odločili, da pravljično uro izvedemo že zgodaj zjutraj, v naravi in senci ter se udobno namestimo na klopi in preproge.

Otroci so pozorno prisluhnili predstavljenim pravljicam in zgodbicam ter ob njih občasno tudi aktivno sodelovali.

Ker je otrokom bila pravljična ura zelo všeč, smo se z gospo Sandro dogovorili, da bomo pravljično uro izvedli tudi v mesecu avgustu.

Komaj že čakamo, da se ponovno vidimo in zopet prisluhnemo zanimivim zgodbam.

Lepo Vas pozdravljamo,

otroci in strokovne delavke starejših skupin

FOTO

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)