Šest otrok iz skupine Cicibani je v petek, 31.1.2020, tekmovalo na 24. Miniolimpijadi, ki jo je organizirala Športna zveza Ljutomer. Tekmovanje je potekalo v športni dvorani Šic Ljutomer. Med seboj so tekmovale ekipe iz vrtcev občin Ljutomer, Razkrižje in Veržej. Na začetku je bil izveden protokol z zastavo in baklo, kot ga vidimo na pravih olimpijskih igrah. Otroci so se pomerili v 5. disciplinah. Bili so tekmovalni. Spodbujala sta jih tudi maskoti, kasač Tinko in lisjak Foksi, ki sta na koncu tekmovanja izbrisala vse rezultate. S tem sta dala jasno sporočilo, da ni pomemben rezultat, ampak sodelovanje. Tako so bili na koncu prav vsi zmagovalci. Otroci so izražali ponos ob podelitvi medalj. Tekmovanje nam bo ostalo v lepem spominu.

Vzgojiteljica Anja Karba

FOTO

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)