V tem mesecu smo se v skupini Junakov veliko pogovarjali o zdravju.  Vzporedno smo tudi izvajali dva projekta in sicer Zobni Alarm in Neon, ki sta se krasno vključevala v naše dejavnosti. Imeli smo tudi teden zdrave slovenske prehrane, kjer je izstopal tradicionalni zajtrk. Obiskali smo tudi zobozdravnico in se zabavali v ambulanti. Sestra Mihaela pa je redno prihajala v skupino, kjer smo se o zobni higieni največ naučili. V projektu Neon smo si krepili varovalne dejavnike in spoznali tri pomembne pravice: varni, močni in svobodni. Skozi delavnice, so otroci spoznali življenjske situacije ter kako v njih reagirati: če se izgubimo v trgovini, da smo močni in znamo reči NE, da se znamo braniti in se ne pogovarjamo s tujci ter da v nevarnosti uporabimo KRIK. Veliko smo peli in se zabavali ob glasbenih dejavnostih.

FOTOhttp://88.200.57.162/galerija/LETO-2021/NOVEMBER-2021/NOVEMBER-JE-BIL-ZDRAV

Zapisala: Nada Rajtman

(Skupno 135 obiskov, današnjih obiskov 1)