V našem vrtcu že vrsto let sodelujemo v vseslovenski vzgojno-izobraževalni  Cici Veseli šoli. Predšolski otroci, ki bodo jeseni pogumno in suvereno zakorakali v osnovno šolo s pomočjo nas vzgojiteljev in mentorjev  raziskujejo različna področja in teme vsakdanjega življenja. V ospredju ni tekmovalnost, temveč raziskovanje, sodelovanje, spodbujanje radovednosti in domišljije, ki so dobra podlaga za razumevanje  in dojemanje učne snovi v prvih letih osnovne šole.

V znak večletnega sodelovanja smo postali tudi CICIVESELOŠOLSKI nagrajenci in prejeli knjižno nagrado priznane slovenske pisateljice Anje Štefan, ZAJČKOVA HIŠICA, ki bo v nas znova prebudila moč raziskovalnega duha.

Čestitke vsem otrokom in njihovim mentorjem.

 

Mentor Cici Vesele šole, Ksenja Kosi Viher

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)