Še samo teden dni skupnega druženja otrok iz različnih starostnih skupin, potem pa gremo vsak na svoj vhod, v nove igralnice. Mesec avgust se poslavlja, mi pa imamo nanj lepe spomine, saj smo doživeli veliko lepih trenutkov. Predvsem smo bili gibalno aktivni. Potepali smo se po mestu, se seznanjali s pomembnimi zgradbami in se zadrževali v senčnih predel našega mesta. Obiskovali smo parke, se igrali na igralih ter izvajali naravne oblike gibanja. Podali smo se tudi med polja ter v Babji Ložič. Igrali smo se različne gibalne igre ter krepili prijateljske vezi. Polni lepih vtisov smo pripravljeni na nove dogodivščine, ki nam jih prinaša novo šolsko leto. Kako lepo pa smo se imeli v mesecu avgustu, pa si lahko pogledate tukaj.

FOTO

Vzgojni tim na vhodu B

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)