Pozdravljeni, dragi starši.

Skupina KAPLJIC vas prav lepo pozdravljamo še na spletni strani našega vrtca. Komaj smo že čakali, da bomo spet skupaj, da se bomo družili, igrali in spoznavali nove teme. Sedaj smo najstarejši na našem oddelku in tudi zato imamo še toliko večjo odgovornost, da v tem šolskem letu postanemo še bolj samostojni in odločni.

V mesecu septembru smo to naše poglavje pričeli razvijati na prav poseben način. V naše vsakdane pa vpeljujemo veliko gibanja in zdravega načina življenja. Pričeli smo pridobivati nova znanja in skozi igro utrjujemo že pridobljeno znanje. To šolsko leto smo pričeli tudi z izvedbo bralnega ostržka, knjižnim nahrbtnikom, ogledom lutkovnih predstav, obiskom mestne knjižnice,…

Mesec oktober pa smo pričeli s tednom otroka in mnogimi dejavnostmi, katere na vsakem koraku prilagajamo še posebej otrokom in njihovim željam.

Zelo se veselimo nadaljnjega sodelovanja in vas lepo pozdravljamo.

Otroci skupine KAPLJIC ter vzgojitelja Tjaša in Urban

FOTO

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)