V našem vrtcu si zelo prizadevamo, da s glasbenimi dejavnostmi omogočamo otrokom njihov optimalni razvoj. Današnje dopoldne je bilo namenjeno glasbi in raznolikosti izvajanja omenjenih dejavnosti, ki so bile zelo pestre. Otroci so si izdelovali instrumente, peli pesmi ob spremljavi instrumentov, igrali na instrumente, preizkušali in spoznavali njihove zvoke, spoznavali višino zvokov, odmeve, se igrali razne glasbeno – plesne igre in uganke in še mnogo vsega. Ker pa glasba brez plesa ni popolna celota tudi tega danes pri nas ni manjkalo. Ob ritmih glasbe so se otroci zabavali, se učili plesnih korakov, usvajali nove plesno – rajalne igre in spoznavali ter se preizkusili v različnih plesnih zvrsteh. Tako ni manjkalo break dancea, poskočne polke, valčka in še česa. Ob dnevu odprtih vrat so se nam pridružili tudi predstavniki občine in drugi obiskovali.

FOTO

Zapisala Simona Rudolf

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)