V mesecu marcu smo posvetili največ časa našim družinam. S prinašanjem fotografij družin smo pričeli vsak dan v jutranjem krogu opazovati naše družine, starše, predvsem iskali mame. Otroci so najprej malo jokali, hodili k vratom opazovat, ali mama/ata že pride, potem pa so hitro ugotovili, da je to naša igra. Likovno smo v tem mesecu veliko ustvarjali, saj smo izdelali vabila, darila in tudi priložnostno smo se igrali, ko je frnikola skakala po barvi sem in tja. Naše družine smo v torek povabili popoldan v vrtec in pripravili kratek nastop z druženjem.
Naš nastop je bil sproščen in prepleten z glasbo, gibanjem in petjem. Otroci so pokazali svoje sposobnosti na področju gibanja, fine motorike, umetnosti – posebej izvajanju ritmičnih vzorcev in gibalnih nalog, nekateri so že malo pripevali naše pesmice, predvsem pa so bili sproščeni v varnem okolju, nekateri na prizorišču, drugi pri starših. Pomembno je bilo le to, da smo bili ta čas skupaj.

Hvala Vam starši, da ste si vzeli čas in nas obiskali v vrtcu in nekaj malega doživeli z nami.

FOTO

Vzgojni tandem: Nada in Lea

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)