Pozdravljeni, dragi starši!

V skupini DETELJIC smo se v prvi polovici maja aktivno ukvarjali z gibalnimi dejavnostmi.

Bosi smo se sprehajali po čutni poti, se odpravili na malce daljši pohod med polja in travnike ob železniških tirih, vsakodnevno izvajali jutranja razgibavanja, se lotili premagovanja poligona iz velikih lesenih gradnikov in tudi iz večjih mehkih blazin, naravne oblike gibanja izvajali tudi v neposredni bližini vrtca, se igrali v velikem peskovniku in uživali ob izvedbi raznolikih vadbenih ur.

Vse naše pestre trenutke si lahko pogledate na tej povezavi.

Uživali so tako otroci, kot tudi midva – vzgojitelja.

Želimo si še veliko sončnih dni, da bomo naša gibanja lahko še nadgradili pri bivanju na prostem.

Vzgojitelja Tjaša in Urban

FOTO

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)