V tednu otroka smo v skupini Čebelic spoznavali svet v katerem so živeli naši predniki. Na obisk smo povabili babico Pavlo. Babica nam je na zelo preprost in igriv način približala svet, v katerem je živela ona kot majhna deklica. S sabo je prinesla nekaj punčk, lutk, nakita, glasbil, … Otroci so si v tistih časih igrače izdelovali kar sami iz naravnih materialov ali iz ostankov blaga. Predstavila nam je tudi nekaj iger, katere so se otroci igrali zunaj na prostem.  Bilo je zanimivo, zabavno in poučno. Tako so otroci spoznavali in primerjali življenje nekoč in danes ter spoznavali igre, ki so se jih igrali naši dedki in babice.

Babici Pavli še enkrat hvala za vse povedano in predstavljeno.

FOTO                                                                               Vzgojni tim:

Melanija Rošker in Karmen Kosi

(Skupno 199 obiskov, današnjih obiskov 1)