V našem vrtcu smo v ponedeljek, 31. 5. 2021 izvedli zaključek projekta Mali sonček. To je športni projekt, zato so skupine ta dan preživele “ŠPORTNO “. Vsaka skupina je izvedla gibalno dejavnost, svoji starosti primerno. Dan se je začel z jutranjim razgibavanjem, nato so sledile vadbene ure ali pohodi. Ena skupina pa se je udeležila 3. športnih iger nekdanje UE Ljutomer v organizaciji našega vrtca. Ker pa še epidemiološka slika ni dovolj dobra, smo igre izvedli preko aplikacije ZOOM. Za trud in sodelovanje so otroci na koncu dobili priznanja za usvojene naloge čez celo šolsko leto. Otroci pred vstopom v šolo pa so bili deležni medalje, ki je nagrada za večletno sodelovanje v projektu Mali sonček. V vseh dejavnostih so otroci uživali, saj je gibanje in igra primarna otrokova potreba.

Koordinatorka projekta Mali sonček,

Bojana Majerič

FOTO

(Skupno 146 obiskov, današnjih obiskov 1)