Junij smo si popestrili z zanimivimi dejavnostmi, polnimi eksperimentiranja, ustvarjanja in zabave. Vsako jutro v jutranjem krogu nas je čakal nahrbtnik presenečenja, ki nam je razkril namig dejavnosti tistega dne. Dejavnosti so bile različne in pestre. Otroke smo seznanili z značilnostmi poletja, zaščite pred vročim soncem in se na prvi poletni dan hladili v vodnem kotičku. Ustvarjali smo s tempera barvami in glino iz katere smo naredili vulkane. Najbolj zabaven del pa je bil eksperiment, ko smo iz glinastih vulkanov naredili eksperiment in speče vulkane prebudili. Odpravili se smo tudi v mali park, kjer smo si poiskali senco in izvedli pravljično uro pod drevesom. Slikanica nas je navdušila s sencami. Iskali smo sence, jih ustvarjali in iskali odgovore, kako in zakaj nastane senca. Veliko smo se igrali in uživali v peskovniku in na igralih. Skok v poletje je bil res vroč, ampak zanimiv in vesel.

Prispevek napisala: Simona Štampar

FOTO

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)