V imenu celotnega vrtčevskega tima bi se vam rada iskreno zahvalil za vaše neprecenljivo sodelovanje v letošnjem letu. Vaša podpora, razumevanje in aktivno sodelovanje so nam omogočili, da smo skupaj ustvarjali varno, ljubeče in spodbudno okolje za naše malčke.

Vaša zavezanost k vrtcu in vaša nenehna podpora nam pomenita izjemno veliko. Veseli smo, da ste si vzeli čas, da ste se udeležili sestankov, dogodkov in aktivnosti, ki smo jih pripravili skupaj. Vaša prisotnost je bila vir navdiha in moči za nas in za naše otroke.

Ob koncu tega šolskega leta vam želimo prečudovite poletne počitnice. Upamo, da bodo napolnjene z veseljem, sprostitvijo in nepozabnimi trenutki, ki jih boste preživeli s svojimi najdražjimi. Izkoristite ta čas za počitek, povezovanje in ustvarjanje lepih spominov.

Hvala vam, ker ste del naše vrtčevske skupnosti in zaupali v naše delo. Veselimo se novega sodelovanja z vami v prihodnjem šolskem letu.

Naj bo poletje polno sonca!

Ksenija Žuman, ravnateljica