Vrtec Ljutomer je sodeloval na prireditvi “Občina na prostem” ob 67. občinskem prazniku Občine Ljutomer, kjer so se predstavili številni občinski in državni organi, javni zavodi, javna podjetja ter društva. Naša prisotnost na tej pomembni prireditvi je bila zaznamovana s predstavitvijo pestrega programa predšolske dejavnosti, ki ga izvajamo v našem vrtcu.

Obiskovalci prireditve so imeli priložnost spoznati naše vzgojitelje, ki s svojim strokovnim znanjem, ljubeznijo do otrok in poslanstvom zagotavljajo kakovostno izvajanje programa. Sestavili smo tudi slikovito in barvito stojnico, na kateri smo predstavili različne dejavnosti, ki jih naši otroci izvajajo v okviru predšolske vzgoje.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste nas obiskali na prireditvi, vsem zaposlenim in staršem, ki sodelujejo in podpirajo naše delo v Vrtcu Ljutomer.

Skupaj gradimo boljšo prihodnost za naše otroke ter skrbimo za razvoj in napredek naše lokalne skupnosti.

Ksenija Žuman, ravnateljica