Tri starejše skupine otrok so se danes uradno poslovile od vrtca. Dobro pripravljeni za nove poti so ob spodbudah, besedah ravnateljice otroci ponosno še zadnjič bili deležni kratkega programa: zapeli pesem, deklamirali in se odpravili na pohod v mesto in okolico.

Tudi ohladitve s slastnimi lučkami in rajanja ob glasbi so bili deležni. Topel sončen dan je bil nalašč za doživeto dopoldne v druženju s sovrstniki, osebjem iz vrtca, ki jih je spremljala v prvih letih otroštva.

Polno lepih  doživetij, izkušenj in zgodb smo preživeli skupaj in bodo zapisana v naše življenjske spominske knjige. Zahvaljujemo se vam za uspešno sodelovanje, vsa prizadevanja. Novo obrnjen list naj vam prinese veliko poguma, uspeha, zadovoljstva in usvojenega znanja.

Dragi otroci, vse dobro vam želimo vzgojni tandemi : Simona + Karmen

Simona K. + Jožica+ Marjana

Antonija+ Silvana

FOTO

(Skupno 365 obiskov, današnjih obiskov 1)