Novo šolsko leto nam je postreglo z novimi izzivi, ko smo prišli v vrtec na Ormoški 21.
Tukaj smo spoznali vse prostore na novo, tudi nekaj novih vzgojiteljic in prijateljev.
Z veliko radovednostjo smo pričeli raziskovati novo igralnico, kjer smo skozi igro ponovno prišli v utečene elemente dnevne rutine. Zelo smo se razveselili spoznanja, da smo postali starejši, pogumnejši in tako popolnoma samostojnejši otroci, ki prav vse zelo radi postorijo sami. Tako smo uvedli samopostrežno prehranjevanje,
pomoč dveh dežurnih otrok, ki skrbita, da so naše mize obložene in pripravljene na vse dnevne obroke v vrtcu. Praznovali smo že prve rojstne dneve, se veliko igrali na igrišču, res pa smo največ časa posvetili gibanju, ki je temelj vsakega otroka. Skozi različne gibalne naloge so otroci premagovali ovire in doživljali svoje uspehe.
Kaj vse smo počeli v tem mesecu pa lahko pogledate na fotografijah TUKAJ.

Vzgojni tandem: Nada in Lea z Junaki

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)