Otroci so se dobro vključili v skupino »BIBE«, kar se vidi po njihovih reakcijah, saj je veliko smeha, veselja in objemov. Vzgojiteljice ogromno prepevamo, jim pripovedujemo ob slikanicah in fotografijah, z njimi sestavljamo stolpe iz različnih kock, katere otroci podirajo, se igramo z gumijastimi živalmi, »kuhamo« v kuharskem kotičku,… Seznanjajo se z različnimi športnimi rekviziti (obroči, žoge) in baloni. Otroci se seznanjajo z ritmičnimi instrumenti.
Praznovali smo že tudi prvi rojstni dan v skupini. Slavljenka je imela svoj prvi rojstni dan. Predhodno smo okrasili igralnico. Na stol slavljenke smo zavezale balone, na mizo pa dale prt in plastično torto s svečko. Vzgojiteljice smo zapele pesmico Vse najboljše, ji čestitale in ji podarile darilo (plišasto bibo iz več delov različnih barv). Ob glasbi smo zaplesali in zapeli še nekaj otroških pesmic. Sledila je igra z baloni. Na koncu smo se posladkali še s sadjem, katerega so prinesli starši slavljenke v skupino.

Zapisala: Sinja Kosi

FOTO

(Skupno 143 obiskov, današnjih obiskov 1)