Polovica vročega julija je že za nami. Nekateri otroci so se odpravili na počitnice na morje, drugi k starim staršem, nekateri preživljajo vroče dneve doma. Nekaj pa nas je v vrtcu kjer ne zmanjka idej za preživljanje dneva. V jutranjih urah se odpravimo na prosto in se v senci dreves na igrišču lotevamo raznolikih aktivnosti. Knjižni kotiček na prostem, likovne ustvarjalnice, mehurčkasti kotiček, kuhinja na prostem, igranje instrumentov, družabne in rajalne igre so le nekatere dejavnosti v katerih se otroci skupaj s svojimi vrstniki igrajo, sproščajo in utrjujejo prijateljske vezi. Ob tem pa ne pozabimo na osvežilne napitke in sadne prigrizke ter si tako naredimo piknik na prostem. Tudi petje pesmi nas spremlja prav vsak dan in tako nas kljub visokim temperaturam spremlja dobra volja.

Zapisale: vzgojni tim odd C