Danes smo v skupini ČEBELICE izvedli še zadnje sodelovanje s starši v tem šolskem letu. Odpravili smo se namreč v avtosalon družbe Avto Rajh, kjer smo si ogledali zelo raznolik in za vse nas privlačen vozni park osebnih avtomobilov. Seveda smo lahko pokukali tudi v notranjost avtomobilov in za trenutek občutili udobje teh motornih konjičkov. Močno nas je pritegnila avtomehanična delavnica, kjer so mehaniki pridno odpravljali raznovrstne okvare in druge poškodbe na avtomobilih. Zelo nazorno smo si ogledali pranje avtomobila in menjavo gum, kjer so fantje bili nemudoma pripravljeni priskočiti na pomoč in zaposlenim obljubili, da se kmalu vrnejo kot »pravi mehaniki«. Za vso gostoljubje, ki je sledilo po predstavitvi poklica in dejavnosti, ki se odvijajo v podjetju, se iz srca zahvaljujemo družini Rajh.  Izjemno so nam popestrili to poletno dopoldne. Morda pa le otroško navdušenje v  prihodnosti postane realnost, katerega izmed naših otrok.

Ksenja K. Viher in Karmen Kosi