Bivanje v vrtcu, v času počitnic, prav tako poteka zanimivo in pestro. Lepo je opazovati otroke, kako se družijo med seboj, se pogovarjajo, skupaj igrajo in se imajo preprosto lepo. Zelo dolgo smo to pogrešali in po res dolgem času smo lahko zopet obiskali tudi našo mestno knjižnico v Ljutomeru, kjer nam je ga. Branka pripravila nekaj zanimivih zgodbic, katere so imele še pustni pridih.

Otroci so  z zanimanjem prisluhnili in gospe knjižničarki postavljali tudi razna vprašanja, ki so jih zanimala. Aktivno so se vključevali v pogovor in pridobili tudi nekaj novih, še ne znanih, informacij glede pustovanja, kurentov in običajev tega norčavega dne.

Imeli smo se prav fino, obenem pa se naučili tudi nekaj novega.

FOTO

Otroci in strokovni delavci skupin KAPLJIC in KONJIČKOV

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)