Javni razpis pripravniških mest

Pripravniško obdobje je zelo pomembno za pripodivanje strokovnega znanja in za nadaljnji  profesionalni razvoj posameznika. Strokovni izpit je po končanem pripravništvu, zaključek ene ravni izobraževanje (hkrati pa pogoj za zaposlitev v javnih zavodih) in začetek novega vseživljenjskega učenja.   Vrtec Ljutomer, si želi da bi mladi prišli do zaključka izobrazbe, zato vas vabimo, da nam pošljete vloge za razpisana pripravniška mesta.

V spodnji povezavi lahko dostopate do informacij glede javnega razpisa pripravniških mest.

Javni razpis pripravniških mest na področju vzgoje in izobraževanja za leto 2022/23 | GOV.SI

Vaše prijave pošljite na naslov: Vrtec Ljutomer, Fulneška ulica 5, 9240 Ljutomer
s pripisom “Pripravniška mesta”, do 14. 6. 2022.
(Skupno 484 obiskov, današnjih obiskov 2)