V skupini »Igralčki« smo v oktobru najprej praznovali teden otroka, v katerem smo raziskovali vrednote Prijateljstvo; Pogum; Veselje; Tradicija in Vztrajnost. Skozi dneve odprtih vrat, smo se naše tri skupine Igralčki, Navihančki in Čebelice na vhodu B, bolje spoznale, povezale in veliko skupaj veselile. Nastalo je kar nekaj zanimivih plakatov, ki ste si jih lahko ogledali na razstavi na kostanjevem pikniku in ki še sedaj krasijo naš hodnik. Nadaljevali smo z raziskovanjem našega okolja in varnosti v njem. Tako so otroci v tematskem sklopu Otrok in varnost, spoznali gasilca, njegovo opremo, se urili v evakuaciji in spoznali številko 112 za nujne primere. Prav tako smo spoznavali okolje izven ograje, se varno vključevali v promet, se veliko igrali z avtomobili in izdelali plakat varno okolje. Plakat bomo še dopolnjevali in se ob njem še skozi celo leto pogovarjali. Ob knjigah: Previdno na cesti, Gasilec, Policistka, Previdno Doma, Previdno zunaj, Previdno ob vodi smo skupaj spoznavali kako ravnati, da smo čim bolj varni in hkrati gradili vrednote za življenje.

Nekaj FOTO utrinkov si lahko ogledate v galeriji.

Melanija in Ingrid

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)