Danes, 31. 3. 2022 smo v Vrtcu Ljutomer ob upoštevanju navodil NIJZ izvedli dan odprtih vrat. Zelo smo se razveselili obiska predstavnikov Občine Ljutomer, predstavnikov različnih organizacij in javnega življenja ter društev in otrok v spremstvu staršev in starih staršev. 
 
Obiskovalci so si ogledali naš vrtec, se seznanili s potekom dneva naših otrok v Vrtcu ter se v nekaterih skupinah tudi poigrali z otroki. Skupini Konjički in Pikapolonice sta se predstavili s pesmijo in plesom. Še posebej sta nas navdušili z domačimi prleškimi vsebinami. 
 
Otroci v skupinah so bili navdušeni nad obiskovalci in so z veseljem pokazali, česa so se naučili. Zahvaljujemo se Občini Ljutomer, ki je naše otroke razveselila s sladkimi dobrotami. 
 
Veselimo se Vašega ponovnega obiska in upamo, da Vas bomo kmalu lahko sprejeli v večjem, večnamenskem prostoru, kjer Vam bomo zagotovo spet pokazali kaj zanimivega. 
 
 
Vrtec Ljutomer
(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)