čarovniški teden (16)

Danes smo si otroci in strokovne delavke v vrtcu na Ormoški 21 pripravili dan odprtih vrat- čarovniški dan. Otroci so od doma prinesli nekaj kostumov, oblačil, zgodb in pripomočkov za čaranje, preoblačenje in igro na temo čarovništva.
Pričeli smo z obiskom čarovnice, ki je otrokom predstavila vse pripomočke, ki jih potrebuje za čaranje: kroglo, knjigo urokov, klobuk, bradavičast nos in dolge rdeče nohte….da čarovnija deluje. Otroci pomočniki, so se oblekli v dva duhca in dve čarovnici in so pomagali pri pripravi čarovniškega napitka. Recepta ne smemo izdati, kajti ne želimo odgovarjati za neuspele čarovniške poskuse doma. Nam je urok uspel in vsi smo z veseljem pili kri, jedli kisle gliste, dolge črve, poskočne žabe in pogumni prah.

FOTO UTRINKI

Abrakadabra pozdrav iz Ormoške 21…ne iščite nas…smo odleteli!          Nada, Sonja, Simona, Lea, Silvana.

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)