Zvezdica Zaspanka v Vrtcu Stročja vas

 S starši, ki so v decembru polepšali otrokom veselo pričakovanje s predstavo Zvezdica Zaspanka, smo se dogovorili, da bomo plemenito sporočilo zgodbe ponesli tudi med otroke, starše, zaposlene Vrtca Stročja vas in varovance Doma starejših Ljutomer in enote Stročja vas. To smo res storili v četrtek, 26.2.2015 v večnamenskem prostoru Vrtca Stročja vas. Gostitelji so nas zelo prijazno sprejeli. Obiskovalci smo bili različnih starosti, zato je bilo to tudi medgeneracijsko druženje.

Prav vsi navzoči smo z zanimanjem sledili lepo odigrani predstavi.  Vsak zase je dojel sporočilo  zgodbe, da  lahko le z dobroto, čisto mislijo in ljubeznijo premagamo zlo.

Hvala vsem, ki ste v predstavo vložili veliko truda.

NEKAJ SLIKIC

                                                                   Marija Pušenjak, ravnateljica

 

 

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)