Zahvala ravnateljice ob koncu šolskega leta

Spoštovani!

Vrtec ni samo zgradba, vrtec smo ljudje, ki delamo v njem in kateri prihajate v njega. Za doseganje zastavljenih ciljev smo vsi soustvarjalci in vsak od nas prispeva svoj del k utripu življenja v vrtcu.

Za vso opravljeno delo, pomoč in kakovostno izvajanje programa se iskreno zahvaljujem.

• Vam spoštovani straši, ki ste nam zaupali svoje otroke in za sodelovanje pri izvajanju programa.
  • Sodelavcem, ki ste sledili viziji vrtca, predano, odgovorno in z ljubeznijo uresničevali zastavljene cilje.
  • Vsem zunanjim sodelavcem, društvom, zavodom, institucijam, ki ste naš program oplemenitili in bogatili z dodatnimi dejavnostmi in druženji.
  • Ustanoviteljici Občini Ljutomer za konstruktivno delo in pomoč in podporo pri izvedbi vseh naših dejavnosti.
  • Vsem članom Sveta vrtca, ki ste bili z nami v odločilnih trenutkih. Prav tako predstavnikom Sveta staršev za sodelovanje pri soustvarjanju pestrih dejavnosti v vrtcu.

Vsem želim prijetne poletne dni.

Ravnateljica:

Ksenija Žuman, dipl.vzg.