Veselo pričakovanje Minibralčkov

Veselje, radost, radovednost in pričakovanje je čar meseca decembra. Najprej nas je obiskal Miklavž in nam v igralnici nastavil medenjake in druge dobrote. Spoznali smo običaj tega praznika in si izmenjali izkušnje ob prihodu Miklavža in parkljev na domu. Z veseljem smo sodelovali v dejavnostih katere so se zvrstile v tem mesecu. Plesne, glasbene delavnice, udeležba na tradicionalni čajanki, ogled predstave, ki so jo pripravile vzgojiteljice vrtca Ljutomer in mnoge druge so pričarale praznično vzdušje. Okrasitev igralnice z okraski katere smo izdelali v popoldanski delavnici skupaj s pomočjo staršev pa je še utrdila vezi z vsemi udeleženimi in veselje je bilo toliko večje. Prihod Božička smo skrbno pričakovali, saj smo mu v pismu napisali, da si želimo daril. V ta namen smo mu spekli piškote, naslikali risbice in se naučili pesmice, ki smo mu jih zapeli. Naše želje so se uresničile, saj je prav vsak otrok poleg skupinskih daril prejel še svoje. Zadovoljstvo je bilo neizmerno, Božiček pa je otroke spodbudil naj se trudijo z dobrimi deli še do njegovega naslednjega prihoda.

Vzg. tandem Simona R. in Karmen K.

FOTO

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)