Pa smo končno dočakali najlepši mesec v letu, VESELI DECEMBER. Upamo, da se bomo v tem mesecu lahko kaj podružili med seboj, zapeli nekaj prazničnih pesmi, prebirali in brali pravljice o snegu, da bomo lahko izdelovali božične voščilnice, izdelovali okraske za našo igralnico in v prijetnem vzdušju dočakali božič in novo leto. To si želiva oba, medtem, ko vas že zelo pogrešava in misliva na vsakega posebej izmed vas, dragi otroci in starši.

Ker ste se v velikem številu pozitivno odzvali na najine ideje, katere sva vam posredovala za mesec november, sva se tudi sedaj odločila, da vam jih posredujeva nekaj za praznični mesec december.

Pošiljava vam ideje za izdelavo voščilnic, ki jih lahko izdelate samostojno ali pa ob pomoči staršev.

weihnachtsbasteln mit kindern grundformen weihnachtkarten selber basteln  10 Easy, Last Minute Christmas Cards for Toddlers to Make

Fingerprint Christmas Light Craft For Kids (DIY Christmas Card Idea!) | CraftyMorning.comChristmas Crafts with hands and feet! Love hands and feet crafts!!!! ✋

In še nekaj idej za okraševanje svoje sobe ali celotne hiše.

https://www.pinterest.com/pin/914862415182451/

Children can assemble their own easy DIY holiday countdown using this kids advent calendar tutorial! Made from construction paper and candy free. One of those Christmas activities parents and children can do together! via @modpodgerocks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostanite zdravi, bodite ustvarjalni in se veliko igrajte.

DETELJICE, POSLADKAJTE SE

VOŠČILO

Lepo vas pozdravljava vaša vzgojitelja Tjaša in Urban.

(Skupno 477 obiskov, današnjih obiskov 1)