Spoštovani starši, skrbniki!

Kot ste seznanjeni iz medijev, je Vlada Republike Slovenije na četrtkovi seji odločila, da podaljša veljavnost ukrepov za preprečevanje širjenja  s Covid-19. S to odločitvijo se podaljšuje tudi veljavnost Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in visokošolskih zavodih (ur.I.RS, št 152/20).

V skladu z navedenim odlokom in sklepom županje mag. Olge Karba, Vrtec Ljutomer v naslednjem tednu deluje v zmanjšanem obsegu in zagotavlja NUJNO VARSTVO za otroke, katerih starši so zaposleni in SI VARSTVA NE MOREJO ZAGOTOVITI NA DRUG NAČIN.

V času od 2. 11. 2020 do 6. 11. 2020 bo za potrebe nujnega varstva prilagojen obratovalni čas vrtca in sicer od 6:00 do 15:30.

VSTOP V VRTEC SAMO PRI GLAVNEM VHODU – PRI UPRAVI.

Za sprejem otroka v vrtec je potrebna IZPOLNJENA IZJAVA, ki jo v ponedeljek prinesete v vrtec.

SKLEP OBČINE LJUTOMER

Ostanite zdravi in pazite na sebe in svoje bližnje.

(Skupno 180 obiskov, današnjih obiskov 1)