Spoštovani starši na novo vpisanih otrok!

                    V A B I M O

Vas na 1. skupni roditeljski sestanek za starše

                novo vpisanih otrok.

Roditeljski sestanek za starše novincev bo v

 četrtek, 26. 8. 2021 ob 16. uri v igralnici C3.

V skladu z okrožnico MIZŠ številka 6030-1/2021/70 z dne 23. 8. 2021 vas obveščamo, da starši ob prihodu na roditeljske sestanke, pogovorne ure, ob uvajanju otrok novicev ipd. morajo izpolnjevati pogoj prebolevnosti, cepljenosti ali testiranja (PCT). Izpolnjevanje pogoja bodo starši v tem primeru potrdili s podpisom Izjave o izpolnjevanju pogoja PCT.

Prosimo Vas, da aktualna obvestila, predvsem v zvezi z izvajanjem vzgojno-izobraževalnih dejavnosti v povezavi s preprečevanjem širjenja Covid-19 spremljate na spletni strani vrtca ter v aktualnih obvestilih ter priporočilih NIJZ.

Za lažjo izvedbo sestanka vas prosimo tudi, da morebitna vprašanja predhodno pošljete na elektronski naslov liljana.kercmar@guest.arnes.si. Potrudili se bomo, da Vam bomo posredovali vse potrebne informacije in tako Vašemu otroku in Vam olajšali vključitev v vrtec.

Veselimo se srečanja z Vami in verjamemo, da je dobra komunikacija temelj odličnega sodelovanja v skrbi za rast in razvoj Vaših otrok.

Vljudno vabljeni.

Ravnateljica

Vrtca Ljutomer

Ksenija Žuman

 

(Skupno 160 obiskov, današnjih obiskov 1)