Teden otroka v Vrtcu Ljutomer

Letošnji teden otroka nosi naslov »Razigran uživaj dan!« in smo ga obeležili v tednu od 4. 10. 2021 do 8. 10. 2021.

V tem tednu smo še posebno pozornost namenili načrtovanju dejavnosti, ki bodo otrokom zanimive, prijetne, zabavne in sproščujoče. Skozi celoten teden smo poudarjali pomen igre in igrivosti, sproščenosti in druženja. Otroci so doživeli glasbeno dopoldne, prebirali slikanice na bralnem dopoldnevu, ogledali so si lutkovno predstavo, obiskali so Knjižnico Ljutomer in Muzej Ljutomer, se najedli toplih kostanjev na kostanjevem pikniku, se družili s starejšimi ob otvoritvi likovne razstave, se gibali na svežem zraku, rajali in še veliko več.

Vabimo Vas, da si v priloženih fotografijah ogledate izbor pestrih dejavnosti in začutite utrip tega res prijetnega tedna v Vrtcu. Raznolike dejavnosti, pestro dogajanje, zabava in druženje so otrokom narisali nasmeh na obrazu in prinesli obilo zabave.

Tudi Vam želimo enako.

FOTO

Liljana Kerčmar, svetovalna delavka

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)