SUZI OBISKALA VRTEC

Danes je v skupino Zmajčkov prišla na obisk Suzi. Otroci so bili najprej zelo veseli Veronike, ki nas vsako sredo v okviru opravljanja svoje prakse obišče, zatem pa tudi njenega presenečenja, ki je sledilo. V jutranjem krogu so se otroci najprej vsedli v krog in se pogovorili o majhnih miškah. Nato so se naučili pesem Miška v povezavi s plesom – bansi ples. Nato je prišla v sredino kroga majhna hišna podgana Suzi. Seveda je bila v kletki in ko so se otroci resnično umirili in postali čisto tiho, je pokukala iz svojega domovanja. Lahko so jo pobožali in se prepričali, da je prijazna a tudi zelo plašna. Všeč jim je bil njen zelo dolg rep, ki je bil pomemben za kasnejše opisovanje njene velikosti staršem.

“Bila je kot miška…..ampak zelooooo   dolga Suzi.”

Kako lepo je bilo Suzi v vrtcu, si poglejte na fotografijah…

Nada Rajtman in Sonja Vencelj

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)