Srečanje z babicami in dedki pri ČEBELICAH.

Danes, 8. 4. 2022 so nas s svojim obiskom v vrtcu razveselili stari starši. Za njihov nasmeh in zadovoljstvo na obrazu so poskrbeli otroci s kratkim kulturnim programom. Otroci so se predstavili z dramatizacijo, petjem, plesom in deklamacijo  ter v babicah zbudili posebna čustva. Poklonili so jim tudi majhno pozornost, izdelano v vrtcu ter velik, topel in iskren objem.

Babice in dedki imajo v vseh nas posebno mesto in vez, ki jo stkejo med svojimi vnučki  je neprecenljiva. Tudi v vrtcu se tega močno zavedamo in krepimo medgeneracijsko sodelovanje. Hvaležnost za današnje prisrčno druženje so stari starši otrokom izkazali z velikim aplavzom.

Srečanje smo zaključili po kratkem druženju z željo, da se prihodnje leto spet srečamo.

FOTO

Ksenja, Karmen in Martina

(Skupno 136 obiskov, današnjih obiskov 1)