Najstarejše skupine na Ormoški smo v mesecu januarju posvetile čas izvajanju dejavnosti projekta Pasavček. Projekt temelji na pozitivnih sporočilih, spodbujanju in dobremu zgledu. Osnovni namen je poleg doslednosti pri pripenjanju tudi ustrezna uporaba otroških varnostnih sedežev in varnostnih pasov. K sodelovanju smo povabili tudi policiste s Policijske postaje Ljutomer. V našem vrtcu sta nas obiskali policistki Manja in Lidija, ki sta otrokom povedali, kakšni otroški sedeži obstajajo ter kako morajo biti pravilno pripeti. Povabili sta nas na policijsko postajo, kjer sta nam razkazali njihove prostore ter opisali delo policistov. Otroci so se razveselili tudi ogleda policijskih vozil. Ta dan smo izvedeli veliko novih in koristnih nasvetov, zaradi katerih bomo še bolj varni, ko bomo vključeni v promet.

Vzgojni tim na Ormoški

FOTO

(Skupno 115 obiskov, današnjih obiskov 1)