Začetek meseca je bil za naše malčke nenavaden saj smo bili oblečeni malce drugače kot običajno. Na pustni dan smo zarajali v kostumih ter tako s pesmijo in petjem, rajanjem preganjali zimo. Čeprav so otroci te starosti najmlajši v vrtcu pa je vsakodnevno jutranje razgibavanje že rutinsko. Otroci tako spoznavajo, da je gibanje koristno za zdravje, dobro počutje. Tudi lutka katera nas obiskuje po malici v jutranjem krogu je otrokom v veselje in navdušeno se odzivajo na njena vprašanja ter spodbude. Mesec marec pa je zagotovo pustil največji vtis z dogodkom, ki smo ga pripravili ob Materinskem dnevu. Skupaj s starši smo preživeli prijetno popoldansko druženje in tako prikazali delček tega kar doživljamo, spoznavamo v našem vrtcu.

Vzgojni tim skupine otrok Škratki in Lunice.

FOTO

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)