Dragi otroci in spoštovani starši,

krepko smo že zakorakali v novo vrtčevsko leto in veseli nas, da ste tako pogumno in z veseljem ponovno prestopili prag našega vrtca. Tudi v letošnjem vrtčevskem letu 2020/21 smo za vas načrtovali pester nabor dejavnosti, o katerih vas bomo sproti obveščali na naši spletni strani ter na oglasnih deskah vrtca.

Zaradi ukrepov za preprečevanje okužbe z virusom COVID-19 bomo izvedbo nekaterih dejavnosti morali prilagoditi priporočilom NIJZ in navodilom pristojnih ministrstev. Tudi o tem vas bomo sproti obveščali.

Po zelo uspešnem uvajanju otrok smo izvedli že prve roditeljske sestanke po oddelkih.

Sedaj pa je pred nami EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI V VRTCU LJUTOMER

Evropski teden mobilnosti poteka od 16. – 22. 9.2020. Moto tedna je »Potovanja z manj onesnaževanja«.  V našem vrtcu bomo izvedli številne dejavnosti na ravni vrtca z namenom uloviti ravnotežje med pozitivnimi in negativnimi platmi prometa.

V sredo, 16.9.- gibalne igre na prostem dopoldan, na ravni posamezne skupine.

Popoldan družinski pohodi  po posameznih skupinah.

V četrtek, 17.9.- skupinski tek na prostem dopoldan, na ravni posamezne skupine.

Popoldan družinski pohodi  po posameznih skupinah.

V petek, 18.9.- PALČKOVA POT na igrišču vrtca po časovnem razporedu za starejše otroke.

Popoldan družinski pohodi  po posameznih skupinah.

V ponedeljek, 21.9 – popoldan družinski pohodi  po posameznih skupinah.

Popoldan družinski pohodi  po posameznih skupinah.

V torek, 22.9.202.- DAN BREZ AVTOMOBILA (otroke in starše spodbujamo, da pridejo v vrtec peš, s kolesi, skiroji).

Popoldan družinski pohodi  po posameznih skupinah.

Kljub morda nekoliko okrnjeni izvedbi dejavnosti, pa si še vedno želimo dobrega sodelovanja in vaše podpore. Le s skupnim delom in trudom ter obilico razumevanja bomo naredili najboljše za vaše malčke, da si bodo lahko sproščeno, mirno in na zabaven način pridobivali nove izkušnje in znanja.

Lepo pozdravljeni.

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)