V skladu z našo letošnjo prednostno nalogo je bila zaključna prireditev v znamenju barv in umetnosti, z naslovom »KAKŠNE BARVE JE POLJUBČEK« v sodelovanju z gledališčem KU-KUC.

Skupaj z otroki, brati, sestrami, starši in starimi starši smo preživeli prelep popoldan, kjer se nam je s pesmijo predstavilo 7 starejših skupin. Zapeli so nam «Lotmerške čebelice«. Ker se konec šolskega leta hitro približuje, so se naši mali maturanti, ki se naslednje leto odpravljajo v šolo, novim dogodivščinam naproti, poslovili s plesom in pesmijo v znamenju barv.

V nadaljevanju so bili vsi zbrani povabljeni v pripravljene kotičke, kjer so preiskusili svojo umetniško žilico, v risanju po škatlah za najmlajše, ter v lepljenju in barvanju za starejše skupine.

Naše kuharice pa so za vse obiskovalce pripravile sladke palačinke, sadje in napitke, da smo se okrepčali.

V vrtcu smo vso leto pridno ustvarjali z različnimi materiali in tehnikami, jih med seboj mešali in eksperimetirali. V sklopu naše prednostne naloge smo na oddelku »C« pripravili razstavo umetniških del naših malih umetnikov iz vseh skupin.

Zapisala: Vanja Vaupotic

FOTO

(Skupno 181 obiskov, današnjih obiskov 1)