V minulih dneh smo skupine Lizike, Baloni in Pingvini že začutile prvi utrip bližajočih se praznikov. Pričeli smo z izdelavo okraskov na praznični delavnici s starši. S temi okraski smo nato okrasili novoletno jelko v naši garderobi ter jelko v Atriju vrtca. Plesna šola Urška nam je tudi letos popestrila dogajanje in nam pripravila plesne delavnice. Ogledali smo si še lutkovno predstavo lutkovne skupine našega vrtca z naslovom Srečen Božič Mišek Matiček. Praznično vzdušje sta nam popestrila starša Azzeh z glasbeno delavnico, kjer smo ob glasbilih prepevali znane pesmice. V vseh teh delavnicah smo zelo uživali in se že vnaprej veselili prihoda praznikov. Čarobnost smo doživeli s pohodom lučk do doma kulture ter ogledom predstave Mojca Pokrajculja, ki nam jo je pripravil svet staršev v sodelovanju vrtca. Po vrtcu je zadišalo, saj smo si v sodelovanju z starši in nekaterimi babicami spekli slastne piškote. Zdaj pa je prišel čas, po vseh teh delavnicah in dobrotah, da nas je obiskal Božiček, ki je prižgal iskrice v očeh naših najmlajših.

Vsem skupaj želimo lepe praznike in razigrani skok v novo leto.

Vzgojni timi vhoda B

FOTO

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)