Pozdravljeni, dragi starši.

Še zadnjič letos vas pozdravljamo preko oddanega prispevka, v katerem vam bomo na kratko opisali, kako smo v zadnjem mesecu delovali kot skupina.

Skozi tematski sklop smo si ta mesec zastavili predvsem igre z vodo, igro v peskovniku, razne igre z različnimi športnimi rekviziti, praznovanja rojstnih dni otrok, veliko skupnega druženja, veselja, razigranosti in individualnih odnosov z vsakim otrokom posamezno.

Izvedli smo veliko načrtovanih dejavnosti na prostem, poudarjali kako pomembno je, da se vsakodnevno zaščitimo pred soncem in se ob vsaki dejavnosti poskušali imeti čim lepše.

Tudi zadnje dneve v mesecu juniju smo posvečali druženju, igri in zabavi, saj prihajajo počitnice, v času katerih se z nekaj otroki ne bomo več srečevali.

To šolsko leto je bilo posebno, pestro in tudi zanimivo, zato vam, dragi starši in otroci, želiva, da poletne počitnice preživite v krogu svoje družine in se ob tem zabavate v vseh skupnih trenutkih.

Vzgojni tim: Tjaša in Urban