Mesec september je prelomnica za mnoge družine. Podajajo se na novo pot – vključitev otroka v vrtec. Otroci in starši spoznavajo vrtec, njegovo delovanje, osebje in vse kar je povezano z njim. Vzgojno osebje se skrbno pripravimo na delo z otroki v času uvajanja in sprejemanja novincev. Tudi staršem omogočimo čim lažji prehod in vključenost njihovega otroka v vrtec. Skupaj s starši smo izvedli jesenski družinski pohod v naravi in sproščenem druženju spregovovorili o prvih otrokovih dneh v vrtcu. Otroci so v mesecu septembru spoznavali vrstnike, osebje, dnevno rutino, prostore vrtca, igrišče in bližnjo okolico. V delo smo vključevali vsa področja Kurikula. Veliko veselja in zadovoljstva je bilo ob izvajanju prstnih iger, bibarij, prepevanju pesmi odraslih in rajanju. Tudi gibanje v igralnici in na terasi v teh toplih septemberskih dneh je bilo vsak dan na sporedu kjer so si otroci pridobivali izkušnje in nova znanja v različnih kotičkih.

FOTO

Vzgojno osebje oddelka A

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)