Meseca marca smo namenili največ pozornosti družini. Otroci so prinesli fotografije svojih družinskih članov v vrtec. Izdelali smo plakat in ga vsakodnevno opazovali. Poimenovali smo člane družine in ubesedili razmerja. Ob tem smo spoznavali kakšne vloge in pomen imajo naši najbližji. S tem smo tudi utrjevali in ozaveščali vrednote. Pridno smo se pripravljali na težko pričakovano skupno druženje s starši, babicami in dedki. Pokazali smo kaj že zmoremo, kaj smo se naučili, predvsem pa smo predstavili prijetno vzdušje in vpogled v dogajanje katerega so otroci deležni v času bivanja v vrtcu. Preživeli smo prijetne skupne trenutke, se poveselili in se ob koncu tudi zasluženo pogostili. Veliko časa smo prebili na prostem, spoznavali bližnjo okolico vrtca, opazovali spremembe v prebujanju narave, se gibali v atriju vrtca in na vrtčevskem igrišču. Spoznavali smo barve, izvedli eksperimente in se naučili nove igre, katere so se igrali nekoč naše babice in dedki.

FOTO

Simona, Simona in Sandra

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)