V skupini Cepetavčkov so nas obiskali stari starši. Za babice in dedke je bilo prav posebno doživetje, ko so vstopili v igralnico, sedli na nizke stole in prisluhnili otrokom. Vnuki so se jih razveselili, saj so bili že od jutra v veselem pričakovanju. Vzdušje v skupini je bilo pozitivno in sproščeno. Najprej smo nastopili z dramatizacijo: Piščanček Pik išče svojo mamico. S pesmijo smo jih popeljali v otroški svet glasbe, z mislijo pa v otroška leta-zapeli smo dve pesmici (Jaz sem mala roža in Mi se imamo radi), deklamirali deklamacijo (Mama), na koncu pa zaplesali in zapeli ob gibalni pesmici Medvedek Jaka. S tem smo pokazali, da nam v vrtcu ni dolgčas. V zahvalo za vso njihovo skrb in ljubezen, so jim njihovi vnuki podarili darilo (skodelica s čajem), ki so ga izdelali v vrtcu. Nagradili smo se s toplo kavo, piškoti in sadjem ter uživali v prijetnem vzdušju. Naše druženje je bilo veselo in zelo sproščeno. Poslovili smo se z lepimi občutki.

FOTO

Vzgojni tandem: Dolores Kosič in Silvana Štumpf

(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)